Ваш останній візит відбувся: Сьогодні: 15 жовтня 2019, 22:12

Створити нову тему Відповісти  [ 328 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Re: Україна після президентських виборів 2019
Повідомлення Додано: 13 червня 2019, 08:11 

Повідомлення : 23974
Улюблений гравець: Олег Гусев
Вітаю!)

Догори
Офлайн Профіль Cпасибо сказано 

Повідомлення Додано: 13 червня 2019, 08:33 

Повідомлення : 12623
Улюблений гравець: Белькевич
:D: :D:

Догори

Україна під захистом Божим
Повідомлення Додано: 13 червня 2019, 14:14 
Истинный ариец
Истинный ариец

Повідомлення : 17635
Улюблений гравець: Гиоане иниипёт:р

Отличному модератору (1)
К.А.Н. написав:
Тимчасовими виконувачами обов’язків голів ОДА стали:

Олександр Киричук – Волинська область

Кварц помог?))

Догори

Повідомлення Додано: 13 червня 2019, 20:22 

Родичі з Волині )))

Догори

Повідомлення Додано: 19 червня 2019, 16:03 

Повідомлення : 2315
Улюблений гравець: Зидан
"надибав" на просторах мережі
Украинский олигарх Игорь Коломойский абсолютно не понимает, в какие он ввязывается споры. Борьба за «Приват» для него - это месть лично Порошенко и попытки поправить свои дела за счет украинских налогоплательщиков. Это чисто местечковые мотивы, вполне на уровне украинских ОПГ. Как передает replyua.net, об этом в своем блоге пишет израильский политический эксперт Соломон Манн.

Он отмечает, у Коломойского, наверное, нет понимания, что МВФ – это могучая международная организация, связанная накрепко с Минфином США – единственным гражданским министерством в мире, имеющим свою собственную мощную разведслужбу – рассчитывает на погашение своих кредитов Украине. Борьба Коломойского за «Приват» создает угрозы финансовой системе должника МВФ. Такие вещи МВФ и Минфин США не прощает, тем более, что дочки «Привата» наследили в США.

Соломон Манн подчеркивает, есть все опасения, что Коломойского ждет тюремная камера в американской тюрьме и Израиль его на этот раз не спасет. Манн отметил, что по его информации в Израиль поступал вопрос по экстрадиции Коломойского и МВД уже дал ответ по этому поводу: «ожидаем начала процесса экстрадиции. МВД не видит препятствий для депортации». «Зря «Беня» в это вязался, думаю результат будет для него весьма плачевный», – резюмировал эксперт.

Догори

Повідомлення Додано: 21 червня 2019, 10:07 

Повідомлення : 2134
Скрипін - про журналістику, ЗМІ, Гордона та ін... :flag:

Догори

За это сообщение пользователю Alhimik "Спасибо" сказали:
miklash
Повідомлення Додано: 21 червня 2019, 19:55 

Повідомлення : 14808
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Народ!
Ви уявляєте, СКІЛЬКИ за місяць накрав Зеленський, що він зумів у Конституційному суді "перебити" пропозицію Офшоренка?!!
Якщо хто не зрозумів, це - жарт.

Догори

Повідомлення Додано: 23 червня 2019, 03:57 

Повідомлення : 1558
Улюблений гравець: Рафаэль Надаль

За проведение конкурса (1)
Johnik написав:
Ну, в точности так я про Зеленского и думал. Надеялсо, что у тебя есть какой-то личный опыт общения; или у друзей, может; или что-то в этом роде. Ну ладно, в любом случае, конечно же, спасибо. Ключевой фразой в этой части считаю:
Это такой невероятный шанс

Вань, ну ты же знаешь, что не всё можно писать в интернете и на форумах в частности. Не знаю заметил ли ты, но с этого года я практически перестала писать о политике в социальных сетях... Одно могу сказать: не переживай и не сомневайся в нём, всё будет хорошо!!! Если хочешь, перед парламентскими выборами могу ещё один пост накатать, так сказать для уверенности)) Ты только дай знать))

К.А.Н. написав:
Для мене цікавий склад якщо чесно.. я не знаю що і як далі буде.. яка інформація ще з'явиться
Поки на даний момент для мене вони головні кандидати на мій голос.

Кандидат на твой голос - не Порошенко, и это уже большой прогресс. "Спасибо, что живой!" :roll: :D:
Хотя не уверена, что Вакарчук успел скрыться за поворотом. У Петра же рука ЗАГРЕБУ-У-УЩАЯ))

Догори

Повідомлення Додано: 23 червня 2019, 13:38 

Дорога моя Марго. Я ж не одноразово писал я голосував за нього як за менше зло. Зараз ми прийшли до того часу коли з’являються нові обличчя. І вибір стає ширшим у нас.

Догори

Повідомлення Додано: 24 червня 2019, 15:22 

Sergio El bombero написав:
"надибав" на просторах мережі
Украинский олигарх Игорь Коломойский абсолютно не понимает, в какие он ввязывается споры. Борьба за «Приват» для него - это месть лично Порошенко и попытки поправить свои дела за счет украинских налогоплательщиков. Это чисто местечковые мотивы, вполне на уровне украинских ОПГ. Как передает replyua.net, об этом в своем блоге пишет израильский политический эксперт Соломон Манн.

Он отмечает, у Коломойского, наверное, нет понимания, что МВФ – это могучая международная организация, связанная накрепко с Минфином США – единственным гражданским министерством в мире, имеющим свою собственную мощную разведслужбу – рассчитывает на погашение своих кредитов Украине. Борьба Коломойского за «Приват» создает угрозы финансовой системе должника МВФ. Такие вещи МВФ и Минфин США не прощает, тем более, что дочки «Привата» наследили в США.

Соломон Манн подчеркивает, есть все опасения, что Коломойского ждет тюремная камера в американской тюрьме и Израиль его на этот раз не спасет. Манн отметил, что по его информации в Израиль поступал вопрос по экстрадиции Коломойского и МВД уже дал ответ по этому поводу: «ожидаем начала процесса экстрадиции. МВД не видит препятствий для депортации». «Зря «Беня» в это вязался, думаю результат будет для него весьма плачевный», – резюмировал эксперт.

В продовження теми
https://www.capital.ua/ru/news/129191-s ... a-v-stranu

Догори

Повідомлення Додано: 24 червня 2019, 16:31 

Повідомлення : 8248
Улюблений гравець: Чибурданідзе
Sergio El bombero,
По данным ZN.UA, внимание на бывших собственников ПриватБанка Федеральное бюро расследований США обратило давно — еще в пик украинского банковского кризиса.
«США мягко говоря смущало, что пока МВФ изо всех сил пытается вернуть стабильность украинскому финсектору, НБУ выдает рефинансирование кэптивным банкам и будто не замечает, как это рефинансирование тут же выводят из страны», — говорится в статье.
Издание отмечает, что ФБР общалось на эту тему и с экс-главой НБУ Валерией Гонтаревой, и экс-министром финансов Натальей Яресько. Но обе они уверены, что действовали правильно.

Це кінець статті. Виникає питання. До чого тут Приват?

Догори

Повідомлення Додано: 24 червня 2019, 16:38 

Так я зрозумів що статтья не як про бувших власників Привату а як конкретних "персонажів

Догори

Повідомлення Додано: 26 червня 2019, 14:48 

Повідомлення : 14808
Улюблений гравець: Ребров & ШЕВА

III место в викторине (1)
Сьогодні з "радістю взнав", що Оффшоренкова влада "встигла в травні скасувати поїзд "Ковель - москва".
Моя 80-річна мати тепер не може навіть з'їздити до своїх внучок...
і це при тому, що за 18 рік за офіційними цифрами цей маршрут дав прибуток державі 30 млн грн!

Зарплата керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова становить 920 тис. гривень!!!
Заработная плата министра инфраструктуры Владимира Омеляна за август составила 68,2 тыс. гривен!!!
ЗА ЩО?!!

Догори

Повідомлення Додано: 27 червня 2019, 01:13 

Повідомлення : 8248
Улюблений гравець: Чибурданідзе
Підараси, сер...

Догори

Повідомлення Додано: 27 червня 2019, 17:06 

Найближчим часом в Україні знову запрацюють популярні сайти Вконтакте, пошуковик Яндекс , Вебмані, сервіси Майл.ру і багато інших заборонені Порошенко сайти.

Про це Elise Journal повідомляють власні джерела.

За нашими даними, блокування даних сайтів в 2017 році була пов’язана виключно з меркантильними цілями екс-президента України Петра Порошенка і Олександра Турчинова.

Блокування нібито російських сайтів, які мають офіси по всьому світу, завдала величезної шкоди ІТ-підприємцям України і бюджету нашої країни.

Відзначимо, що більше 70% громадян України були проти цензури і блокування популярних у всьому світі порталів.

Команда Володимира Зеленського, найближчим часом, готує скасування указу олігарха Порошенка про блокування Яндекса, ВК і інших популярних сайтів.

Відзначимо, що олігарх Порошенко почав жорстоку цензуру не в 2014 році, коли щодня гинули сотні українських Героїв, а саме в 2017 році, коли стрімко падав його рейтинг.

Блокування сайтів і телеканалів навпростець пов’язана з жагою влади у олігарха Петра Порошенка.

Також потрібно констатувати, що новий Президент України Володимир Зеленський був і є противником блокування будь-яких сайтів, які не порушують законів України.

«Моя думка – цю ситуацію я називаю« парковки в Києві ». У мене колись забирали машину, а зараз штрафують. Чи не там припаркувався, наприклад, – оштрафували. Ти мені дай парковки, а потім жорстко мене карай, коли я не виконую закон », – заявив Зеленський.

За його словами, з соцмережами склалася схожа ситуація – спочатку необхідно дати людям альтернативу, а вже потім блокувати. Президент вважає, що неправильно блокувати популярні в усьому світі сайти, заради рейтингу.

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  

Створити нову тему Відповісти  [ 328 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: